26.11.2021 r.
DRODZY RODZICE
Macie ogromny wpływ na ciągłość funkcjonowania naszej placówki – możecie pomóc uniknąć dzieciom i pracownikom kwarantanny oraz zawieszania zajęć.
W związku z powyższym w trosce o bezpieczeństwo i zdrowie Dzieci i Pracowników Przedszkola nr 13 oraz w związku z pojawiającymi się zachorowaniami na COVID-19 wśród dzieci, ponawiam prośbę o:
• Stałe monitorowanie stanu zdrowia swoich dzieci,
• Przyprowadzanie do placówki WYŁĄCZNIE ZDROWYCH DZIECI – bez kataru i innych objawów przeziębienia,
• Przyprowadzanie dzieci WYŁĄCZNIE przez osoby zdrowe,
• Stosowanie się do obostrzeń sanitarnych obowiązujących w naszej placówce (Procedura p/covidowa umieszczona na stronie internetowej naszego przedszkola), szczególnie:
– obowiązkowa dezynfekcja rąk przed wejściem do budynku Przedszkola – tylko osoby dorosłe,
– obowiązek zasłaniania ust i nosa maseczką,
– do wyznaczonego miejsca w holu (murek) może wejść maksymalnie 2/3 osoby dorosłe – prosimy o maksymalne skrócenie czasu!!!!!!!! przebywania,
– konieczność zachowania dystansu społecznego (ok. 1,5 m)
Nadmieniam, iż pracownicy Przedszkola nr 13 przestrzegają wszelkich obostrzeń sanitarnych obowiązujących ich na terenie placówki oraz wykonują wszystkie czynności sanitarno-higieniczne zgodnie z ustalonym harmonogramem – prawidłowość działań potwierdził Sanepid podczas kilku kontroli.
WAŻNE!! : do codziennej dezynfekcji powierzchni i pomieszczeń – oprócz płynów stosowane są też – zakupione w grudniu 2020 r. – lampy UVC. Dzięki tym lampom możliwe było położenie w salach dywanów i zawieszenie firanek.
Z poważaniem
Violetta Kowalik – dyrektor Przedszkola nr 13
Nauczyciele oraz Pracownicy Obsługi Przedszkola nr 13
Do prośby dołącza się również p. Izabela Sagan – przewodnicząca Rady Rodziców.

Galeria
Galeria
Archiwa
BIP przedszkola