Na przełomie października i listopada zorganizowaliśmy wewnątrzprzedszkolny konkurs plastyczny “Cudaki z Jesiennych Darów”, w którym wzięło udział aż 31 dzieci, które wykonały 29 przewspaniałych prac. Prace wzbudziły zachwyt nie tylko w nas, nauczycielach oraz pracownikach Przedszkola nr 13, ale także we wszystkich odwiedzających. Piękne konstrukcje zdobiły nasz korytarz przez cały miesiąc. Jesteśmy zachwyceni różnorodnością i pomysłowością Naszych Przedszkolaków oraz ich rodziców. Nie spodziewaliśmy się tak wysokiego poziomu wykonania prac, dlatego też początkowo tylko 5 z dzieci miała otrzymać nagrody… Jednak ze względu na bardzo wysoki poziom i różnorodność wykonanych prac postanowiliśmy, iż WSZYSTKIE dzieci biorące udział w konkursie otrzymają dyplomy oraz nagrody rzeczowe w postaci książek. 🙂

 

Część nagród książkowych została podarowana przez jednego z rodziców za co serdecznie dziękujemy! Resztę książeczek sfinansowano z pieniędzy poszczególnych grup.

Składamy serdeczne gratulacje i podziękowania wszystkim uczestnikom konkursu za udział oraz wykonanie przepięknych Jesiennych Cudaczków.

Wszystkie dyplomy oraz nagrody zostały przekazane do wychowawców grup.

 

Natalia Bartoszek

Agnieszka Zborowska

 

 

 

 

JESIENNE CUDAKI

 

 

Galeria
Galeria
Archiwa
BIP przedszkola