Szanowni Rodzice!  Kochane Przedszkolaki!

Rok szkolny dobiega końca.

Zaczął się jak zwykle wspaniale – z wieloma zadaniami dla Nauczycieli, Dyrektora i pozostałej Kadry. Jednak nie kończy się tak jak byśmy chcieli – uroczystym, jak co roku ,,Pożegnaniem 6-latków”, wspaniałymi uroczystościami z okazji ,,Dnia Rodzinki” , jak również przywitaniem Naszych Nowych Przedszkolaków – 3 i 4 –latków podczas Dni Adaptacyjnych corocznie organizowanych w naszej placówce  w czerwcu.

 Zaplanowane zadania w przeważającej większości  zostały zrealizowane. Te, których nie zdążyliśmy zrealizować (z wiadomych powodów – plany pokrzyżowała epidemia koronawirusa ) przełożymy na następny rok szkolny.

Ten rok minął nam bardzo szybko. Było wiele zabawy i nauki, było mnóstwo wspaniałych chwil. Przedszkole stało się dla Dzieci drugim domem. Mamy nadzieję, że wszyscy będziemy wspominać te wspólne miesiące z uśmiechem na twarzy.

Drodzy Rodzice, dziękujemy Wam za zaufanie, jakim obdarzyliście nas powierzając nam Dzieci. Kochamy swoją pracę i uwielbiamy Naszych Przedszkolaków. Dokładamy wszelkich starań, aby dzieci czuły się w naszym przedszkolu bezpieczne i szczęśliwe. W dużej mierze to dzięki Wam udało nam się  osiągnąć  cele zaplanowane na ten rok.

Współpraca i zaangażowanie Państwa w sprawy naszej placówki pozwoliły na to, aby uszczęśliwić naszych najmłodszych milusińskich. Dzięki temu udało nam się zorganizować wiele wycieczek, koncertów muzycznych, teatrzyków czy uroczystości przedszkolnych takich jak np. ,, Dzień przedszkolaka”, ,,Dzień Babci i Dziadka” , ,,Bal karnawałowy”  czy wyjątkowo niecierpliwie oczekiwane przez dzieci spotkanie z Mikołajem, który każdemu Przedszkolakowi wręczył prezent. Dziękujemy wszystkim Rodzicom za okazaną pomoc i życzliwość. Szczególne podziękowania należą się tym z Państwa, którzy poświęcili swój czas na pracę w Radzie Rodziców, w tym  w Trójkach Grupowych. Wyjątkowe podziękowania za wieloletnie przewodniczenie Radzie Rodziców w naszym Przedszkolu kierujemy do Pani Marty Jurek, którą w tym roku musimy ,,oddać szkole”, jak również do Pań: Marty Mścisz oraz Magdaleny Poznańskiej.  Oczywiście liczymy na pomoc w następnym roku szkolnym tych z Państwa, których Dzieci pozostają w naszej placówce.

 Dziękujemy Wam drodzy Rodzice za wspaniałą  owocną współpracę, za angażowanie się w życie przedszkola!

 Dziękujemy Wam drogie Dzieci – za codzienny uśmiech i radość jaką nas obdarowywałyście, za entuzjazm i spontaniczność, za to, że mogłyśmy się tyle również od Was nauczyć przez cały ten rok.

 Nadchodzą wakacje!

,, Lato, lato, lato czeka……….

Wszystkim Przedszkolakom i ich Rodzicom życzymy zdrowych, bezpiecznych, wspaniałych i roześmianych wakacji. Niech ten letni czas będzie pełen niezapomnianych wrażeń i cudownych chwil.

Czekamy z niecierpliwością na Naszych Przedszkolaków i na nowy rok szkolny.

Do zobaczenia! Violetta Kowalik – Dyrektor Przedszkola nr 13 oraz nauczyciele: Barbara Bartnik, Małgorzata Gułaś,  Zofia Kluziak,  Anna Lato,  Beata Rudzińska,  Marta Wrona, Agnieszka Zborowska, Barbara Zelent – Lipińska.

 

Galeria
Galeria
Archiwa
BIP przedszkola