Drodzy RODZICE,

Informuję Państwa, że w związku z wprowadzeniem w Polsce stanu epidemii wydłużony jest okres zawieszenia zajęć dydaktyczno-wychowawczo-opiekuńczych w przedszkolach, również w Przedszkolu nr 13, do Świąt Wielkanocnych, tj. do 10 kwietnia 2020 r.

W związku z powyższym proszę Rodziców dzieci 4-6 – letnich o przychodzenie do placówki od 26 marca 2020 r. w godz. 8.30 – 12.00 celem odebrania realizowanych w grupach kart pracy z zadaniami, które nauczyciele zalecają wykonać z dziećmi w domu.

Jednocześnie informuję, że od 30 marca 2020 r. będą umieszczane na stronie internetowej naszego przedszkola www.p13.lublin.eu w zakładkach poszczególnych grup informacje dla Państwa dotyczące zajęć, zabaw proponowanych przez nauczycieli do wykonania z dziećmi w domu.

Wszystkie propozycje nauczycieli dla dzieci służą realizacji treści zawartych w podstawie programowej wychowania oraz programie wychowania przedszkolnego.

W razie potrzeby zachęcam Państwa do kontaktu mailowego z wychowawcami grup. Maile służbowe nauczycieli znajdują się w zakładce ,,Kadra”.

Apeluję do Państwa o stosowanie się do wszystkich obostrzeń i zaleceń rekomendowanych przez najwyższe władze naszego kraju dotyczące zapobieganiu zakażeniu koronawirusem , a szczególnie:

– ograniczenie kontaktów z innymi – najlepiej ZOSTAŃMY W DOMU,

– przestrzeganie higieny – częste mycie rąk, zakrywanie ust i nosa podczas kichania, kaszlu.

 

Życzę zdrowia,

Do szybkiego zobaczenia

Violetta Kowalik – dyrektor Przedszkola nr 13 w Lublinie

Galeria
Galeria
Archiwa
BIP przedszkola