DYREKTOR
_____________

Violetta Kowalik

  • nauczyciel dyplomowany;
  • mgr pedagogiki, licencjat pedagogika przedszkolna;
  • kurs kwalifikacyjny dla oświatowej kadry kierowniczej z zakresu organizacji i zarządzania oświatą;
  • studia podyplomowe w zakresie “Logopedia szkolna i przedszkolna”.

KRASNALE
______________

Marta Wrona

    • nauczyciel  kontraktowy.
    • mgr pedagogiki, licencjat w zakresie pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej.

kontakt: mwrona@p13.lublin.eu

 

Violetta Kowalik 

  • nauczyciel dyplomowany;
  • mgr pedagogiki, licencjat pedagogika przedszkolna;
  • kurs kwalifikacyjny dla oświatowej kadry kierowniczej z zakresu organizacji i zarządzania oświatą;
  • studia podyplomowe w zakresie “Logopedia szkolna i przedszkolna”.

kontakt: vkowalik@p13.lublin.eu

WIEWIÓRKI
______________

Barbara Zelent – Lipińska

  • nauczyciel mianowany;
  • mgr pedagogiki w zakresie wychowania przedszkolnego;
  • studia podyplomowe w zakresie Diagnoza i terapia trudności szkolnych i wad wymowy.

kontakt: bzelent@p13.lublin.eu

Eliza Kowalik

 

kontakt: ekowalik@p13.lublin.eu

PSZCZÓŁKI

______________

Katarzyna Dziekan

  • nauczyciel stażysta
  • mgr pedagogiki specjalnej o specjalności resocjalizacja z socjoterapią;
  • studia podyplomowe w Zakresie przygotowania pedagogicznego;
  • studia podyplomowe w zakresie Edukacji wczesnoszkolnej i wychowania przedszkolnego;
  • studia podyplomowe w zakresie Edukacji i terapii osób ze spektrum autyzmu z elementasmi integracji sensorycznej. 

kontakt: kdziekan@p13.lublin.eu

Eliza Kowalik

  • nauczyciel stażysta
  • mgr pedagogiki 

kontakt: ekowalik@p13.lublin.eu

LEŚNE LUDKI
______________

Agnieszka Zborowska

  • nauczyciel dyplomowany
  • mgr pedagogiki, licencjat z  pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej;
  • studia podyplomowe w zakresie pedagogiki Marii Montessori.

kontakt: azborowska@p13.lublin.eu

  •  

 

Małgorzata Gułaś

  • nauczyciel mianowany
  • mgr pedagogiki wychowawczo opiekuńczej,
  • studia podyplomowe z pedagogiki przedszkolnej
  • studia podyplomowe w zakresie Diagnoza i terapia trudności szkolnych i wad wymowy.

kontakt: mgulas@p13.lublin.eu

BIEDRONKI
______________

Beata Rudzińska

  • nauczyciel dyplomowany;
  • mgr pedagogiki w zakresie kształcenia zintegrowanego i wychowania przedszkolnego;
  • kurs kwalifikacyjny dla oświatowej kadry kierowniczej z zakresu organizacji i zarządzania oświatą.

kontakt: brudzinska@p13.lublin.eu

Anna Lato

  • nauczyciel dyplomowany;
  • mgr pedagogiki w zakresie kształcenia zintegrowanego i wychowania przedszkolnego.

kontakt: alato@p13.lublin.eu

 

JĘZYK ANGIELSKI

 

 ZAJĘCIA DODATKOWE

KATECHEZA

 

LOGOPEDIA

Aneta Wolska

  • nauczyciel kontraktowy;
  • mgr logopedii z audiologią.

awolska@p13.lublin.eu

MUZYKA Z RYTMIKĄ

Maria Wrońska

  • nauczyciel dyplomowany
  • mgr edukacji muzycznej

kontakt: mwronska@p13.lublin.eu

Galeria
Galeria
Archiwa
BIP przedszkola