Konsultacje z nauczycielkami w roku szkolnym 2022/2023:

  1. Konsultacje telefoniczne: numer telefonu służbowego: 661 305 437
  2. Konsultacje mailowe
  3. Konsultacje stacjonarne

 

GR. I

Anna Wierzyńska  awierzynska@p13.lublin.eu

Poniedziałek 11.30 – 12.00

Środa 15.30 – 16.00

GR. II

Klaudia Stacharska  kstacharska@p13.lublin.eu

            Wtorek 11.45 – 12.15

            Piątek 11.30 – 12.00

 

Małgorzata Gułaś mgulas@p13.lublin.eu

            Wtorek 14.00 – 14.30

            Środa 14.00 – 14.30

GR.III

Natalia Bartoszek nbartoszek@p13.lublin.eu

            Wtorek 13.30 – 14.00

            Czwartek 10.30 – 11.00

Beata Rudzińska brudzinska@p13.lublin.eu

            Wtorek 10.30 – 11.00

            Środa 13.30 – 14.00

GR. IV

Agnieszka Zborowska azborowska@p13.lublin.eu

            Wtorek 10.00 – 10.30

            Środa 10.00 – 10.30

Małgorzata Gułaś mgulas@p13.lublin.eu

            Wtorek 14.00 – 14.30

            Środa 14.00 – 14.30

GR.V

Barbara Zelent – Lipińska bzelent@p13.lublin.eu

            Wtorek 9.30 – 10.00

            Środa 10.30 – 11.00

Rytmika

Maria Wrońska mwronska@p13.lublin.eu

            Czwartek 11.00 – 11.30

Język Angielski

Inga Dobieżynska idobiezynska@p13.lublin.eu

            Środa 9.00 – 9.30

Pedagog specjalny

Izabela Oroń ioron@p13.lublin.eu

            Piątek 15.30 – 16.00

Psycholog

Zofia Wierzbicka zwierzbicka@p13.lublin.eu

Środa 9.00 – 9.30

Logopeda

Aleksandra Nowosad anowosad@p13.lublin.eu

            Wtorek 12.00 – 12.30

Środa  12.00 – 12.30

 

 

 

DRODZY RODZICE
Macie ogromny wpływ na ciągłość funkcjonowania naszej placówki – możecie pomóc uniknąć dzieciom i pracownikom kwarantanny oraz zawieszania zajęć.
W związku z powyższym w trosce o bezpieczeństwo i zdrowie Dzieci i Pracowników Przedszkola nr 13 oraz w związku z pojawiającymi się zachorowaniami na COVID-19 wśród dzieci, ponawiam prośbę o:
• Stałe monitorowanie stanu zdrowia swoich dzieci,
• Przyprowadzanie do placówki WYŁĄCZNIE ZDROWYCH DZIECI – bez kataru i innych objawów przeziębienia,
• Przyprowadzanie dzieci WYŁĄCZNIE przez osoby zdrowe,
• Stosowanie się do obostrzeń sanitarnych obowiązujących w naszej placówce (Procedura p/covidowa umieszczona na stronie internetowej naszego przedszkola), szczególnie:
– obowiązkowa dezynfekcja rąk przed wejściem do budynku Przedszkola – tylko osoby dorosłe,
– obowiązek zasłaniania ust i nosa maseczką,
– do wyznaczonego miejsca w holu (murek) może wejść maksymalnie 2/3 osoby dorosłe – prosimy o maksymalne skrócenie czasu!!!!!!!! przebywania,
– konieczność zachowania dystansu społecznego (ok. 1,5 m)
Nadmieniam, iż pracownicy Przedszkola nr 13 przestrzegają wszelkich obostrzeń sanitarnych obowiązujących ich na terenie placówki oraz wykonują wszystkie czynności sanitarno-higieniczne zgodnie z ustalonym harmonogramem – prawidłowość działań potwierdził Sanepid podczas kilku kontroli.
WAŻNE!! : do codziennej dezynfekcji powierzchni i pomieszczeń – oprócz płynów stosowane są też – zakupione w grudniu 2020 r. – lampy UVC. Dzięki tym lampom możliwe było położenie w salach dywanów i zawieszenie firanek.
Z poważaniem
Violetta Kowalik – dyrektor Przedszkola nr 13
Nauczyciele oraz Pracownicy Obsługi Przedszkola nr 13

 

 

 

 

 

 

Galeria
Galeria
Archiwa
BIP przedszkola